Firmy powstałe w ramach projektu

Rafał Szpak- CZYŚCIOCH
Mobilna myjnia parowa CZYŚCIOCH oferuje Państwu:
-kompleksowe czyszczenie samochodów wewnątrz (pranie tapicerki, podsufitki, podłogi, bagażnika, czyszczenie kokpitu, szyb, elementów plastikowych) jak i na zewnątrz (mycie, nabłyszczanie, woskowanie karoserii, zabezpieczanie elementów plastikowych oraz gumowych, czyszczenie felg/alufelg),
-kosmetykę silnika,
-pranie tapicerek meblowych materiałowych oraz czyszczenie skórzanych (łóżka, materace, narożniki, fotele itp.),
- pranie dywanów i wykładzin,
-dezynfekcję powierzchni,
oraz wiele innych.
Z pewnością zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów, ze względu na fakt, że możemy pochwalić się wysoko rozwiniętą technologią naszych sprzętów oraz wysokiej jakości biodetergentami, co sprawia, że nasze czyszczenie jest nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Ponadto oferujemy usługę dojazdu do klienta oraz sumienność, dokładność oraz uczciwość.
Serdecznie zapraszamy.

Rafał Szpak
ul. A. Fredry 2
38-606 Baligród
884 343 101
ralfszpak@gmail.com
www.myjnia.bieszczady.pl
Lux- Dom - Aneta Gąsienica
Lux-Dom - oswajamy dom.
Oferujemy:
-renowacja, stylizacja i zdobienie mebli oraz sprzedaż mebli po renowacji;
-odnawianie podłóg drewnianych(bezpyłowe cyklinowanie, polerowanie, olejowanie czy lakierowanie itp.)
-sprzątanie po remontach
-czyszczenie dywanów, wykładzin czy tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną
-artystyczne malowanie ścian
Usługi wykonujemy profesjonalnym sprzętem i zdolnymi rękoma.

Łukasz Lewek- Stolarnia Dekoracyjna
Stolarnia Dekoracyjna oferuje szeroki wachlarz usług, specjalizujemy się w: - meble wewnętrzne - meble ogrodowe - schody - balustrady - drewniane konstrukcje (domki letniskowe, garaże itp.) - drewniane ozdoby, pamiątki, upominki W/w usługi dostępne są z drewna litego, klejonego oraz płyty wiórowej. Mile widziane są również indywidualne projekty dostarczone przez osoby zainteresowane.

Łukasz Lewek
ul. Fabryczna 12
38-700 Ustrzyki Dolne
Ewelina Worona-Matiaszowska - Centrum Językowe Y.E.S. Your English Successfully
Nowo otwarte centrum nauczania języków w Lesku oferuje lekcje języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. W pełni interaktywne zajęcia dzięki wykorzystaniu nowoczesnej tablicy interaktywnej. Zajęcia dla najmłodszych prowadzone przy pomocy innowacyjnej metody "Genki English". A także przygotowanie do wszelkiego typu egzaminów. Ponadto zapraszamy na kursy biznesowe. W trosce o klienta zapraszamy do korzystania z oferty mobilnej, która oszczędza czas kursanta.

Ewelina Worona-Matiaszowska
Ul. Parkowa 5,
38-600 Lesko
tel. kontaktowy 691-417-979
e-mail yes.centrum@o2.pl
www.yescentrum.pl
Jakub Madej - Itinera
Firma Itinera zajmuje się tworzeniem przewodnika na urządzenia mobilne pod nazwą Bieszczady Go! dla turystów odwiedzających Bieszczady. Oferuje skuteczne usługi reklamowo promocyjne dla sektora turystycznego oraz instytucji publicznych przy pomocy nowych technologii.

Jakub Madej - Itinera
ul. Jasień 59
38-700 Ustrzyki Dolne
bieszczadygo@gmail.com
Elwira Moder - Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa "SMACZEK"
Firma "SMACZEK" to usługi cateringowe. Zajmujemy się obsługą takich imprez jak: wesela, chrzciny, komunie, bankiety, półmetki, studniówki, imprezy firmowe, szkolenia, stypy i inne. Dokładamy wszelkich starań aby nasze potrawy były zawsze smaczne i przyrządzone z naturalnych produktów. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Elwira Moder
ul. Naftowa 2
38-700 Ustrzyki Dolne
e-mail: elwira89@onet.eu
Małgorzata Prasoł KRUSZYWA
Działalność gospodarcza w zakresie sprzedaży różnego rodzaju kamienia naturalnego oraz materiałów budowlanych sypkich, takich jak: piasek, żwir, mieszanka solna oraz kostki brukowej. Nowość na rynku lokalnym: rozbiórka, demontaż starych budynków w celu odzyskania surowców typu: kamień, cegła, drewno do dalszej odsprzedaży.

KRUSZYWA MAŁGORZATA PRASOŁ
ul. Wiejska 16
38-700 Ustrzyki Dolne
tel. 721 70 49 81
M.G.S Grzegorz Szlaga
Nasza firma świadczy usługi takie jak:
-przyłącza wodociągowe
-przyłącza kanalizacyjne
-melioracje rowów
-równanie terenu
-odwodnienia budynków

M.G.S Grzegorz Szlaga
38-500 Sanok
ul. Leszczynowa 3
Tel. 666-895-899
Magdalena Bełej- LIPSTICK
Lipstick jest działalnością mobilną, działającą w powiecie bieszczadzkim. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie wizażu, charakteryzacji, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. W skład oferty wchodzi: makijaż dzienny, wieczorowy/okolicznościowy i ślubny; manicure i pedicure hybrydowy; henna brwi i rzęs; przedłużanie rzęs metodą 1:1; charakteryzacja (imprezy okolicznościowe); strzyżenie, koloryzacja, upięcia okolicznościowe oraz zabiegi pielęgnacyjne na włosy.

Magdalena Bełej
Działalność mobilna
536-086-082
lipstick.mb@gmail.com
facebook.com/lipstick.mb
Paulina Wańczyk- F.H. Słodki Blues
Kawiarnia Cukiernia Słodki Blues to miejsce z wyjątkowym klimatem, wyjątkową muzyką, a przede wszystkim smaczną i zdrową kuchnią. Codziennie na świeżo przygotowywane są domowe wypieki bez dodatków chemicznych. Oferta kawiarniana jest bogata w szeroki wybór kaw, herbat, świeżo tłoczonych soków oraz koktajli owocowych. Oferta również obejmuje wegańskie oraz wegetariańskie potrawy. W kawiarni znajduję się mini biblioteczka. W Słodkim Bluesie można zrelaksować się, spędzić miło czas oraz zasmakować kuchni przygotowywanej z sercem i radością.

Paulina Wańczyk
u.J. Korczaka 26
669-937-226
Facebook: Słodki Blues- Kawiarnia Cukiernia
PRODUKCJA I MONTAŻ ELEMENTÓW BETONOWYCH KRYSTIAN JAROSZ
Działalność gospodarcza polega na produkcji wyrobów budowlanych z betonu, gipsu i cementu oraz na usłudze montażu tego typu elementów bezpośrednio u klientów. Przede wszystkim planowana przeze mnie działalność w takim zakresie obejmować będzie produkcję i montaż elementów betonowych balustrad (zbrojonych tralek betonowych, słupków, poręczy, kul i innych ozdób), elementów ogrodzeń (podmurówki, bloczki, łączniki, daszki, słupki), kolumn betonowych oraz elementów dekoracyjnych (donice, figurki, sztukateria itp.), jak również montaż kompostowników z elementów ogrodzeń betonowych.

Krystian Jarosz
Średnia Wieś 34a
38-604 Hoczew
krystian.jarosz94@gmail.com
Szymon Biodrowicz - BIURO KONSTRUKCYJNE
Biuro wykonuje:
. projekty proste (jak konstrukcje stalowe pod stolarkę otworową);
. projekty bardziej złożone, składające się z części obliczeniowej i rysunkowej (np. projekt altany ogrodowej z obliczeniami obciążeniowymi i rysunkami wykonawczymi).;
. wyznaczanie poziomu posadowienia budynku;
. obliczanie pola powierzchni działek;
. inwentaryzacja.

Szymon Biodrowicz
38-500 Sanok,
ul. Zagumienna 38
Tel. 881 366 480
Usługi Leśne Roman Łoś
Moja firma usługi leśne oferuje prace w zakresie: zrywki drewna, jego pozyskania (ścince), jak również pracach pielęgnacyjnych i zagospodarowaniu lasu (grodzenie upraw; zalesienia, odnowienia; ochrona lasu, czyszczenie wczesne, czyszczenie późne; cięcia ręczne). Zakres oferowanych przeze mnie usług obejmuje wszystkie prace wykonywane w lesie.

Roman Łoś
Rybne 16
38-610 Polańczyk
Tel. 609 766 480
Monika Rodak " MR ATELIER" Mobilny Zakład Fryzjerski
"MR ATELIER" Mobilny Zakład Fryzjerski to wprowadzenie nowej jakości usług fryzjerskich z dojazdem do klienta. Firma wyróżnia się: elastycznymi godzinami pracy dopasowanymi do potrzeb klienta, indywidualna konsultacja i kontaktem, planowaniem i projektowaniem fryzur do potrzeb klienta, wysoka jakość produktów fryzjerskich " WELLA I LOREAL PROFESSIONALS", ceny konkrecyjne na rynku, rozszerzona gama usług fryzjerskich: strzyżenie, modelowanie, prostowanie, koloryzacja i dekoloryzacja włosów, balejaże(pasemka), upięcia okolicznościowe, kręcenie włosów oraz głęboka pielęgnacja włosów.

Monika Rodak
uL. Pionierska 4/6
Ustrzyki Dolne 38-700
515-393-019
mmrr@vp.pl
Dominik Jaworski - HITMAN Dominik Jaworski
W ofercie firmy znajduje się strzelnica stacjonarna Air Soft Gun, strzelnica łucznicza, organizowanie rozgrywek drużynowych ASG, zabaw ASG wraz z jazdą na quadach. Istnieje możliwość zorganizowania aktywnego wypoczynku dla 20 osób jednocześnie. Możliwy dojazdu do klienta.

Dominik Jaworski
Zagórz ul. Dolna 54
692-424-382
domin313@o2.pl
Tomasz Plichta - Zakład Usług Pogrzebowych
W tak trudnej chwili dla każdego z nas, jaką jest odejście bliskiej osoby Z.U.P Tomasz Plichta otacza opieką rodzinę zmarłego, pomagając jej we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem.
Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Bukowsku, Hoczwii i okolicach. Oferujemy transport w Polsce i za granicą.

Swoje usługi świadczymy profesjonalnie z uszanowaniem i respektowaniem uczuć i przekonań religijnych.

Zapewniamy dyskrecję w realizacji zleceń

Tomasz Plichta
Bukowsko 72
38-505 Bukowsko
Tel. 505-272-862
Jakub Krzysztofik "Center -Bud"
Firma Usługowo Handlowa "Center - Bud" w swojej ofercie posiada szeroki zakres usług minikoparką i koparko-ładowarką oraz prowadzi sprzedaż kruszyw.
Usługi wykonywane są terminowo w wysokim standardzie w przystępnej cenie. Potrzebujesz kruszywa lub piasku, masz do wykonania: wykop pod fundamenty, odwodnienie budynku, niwelację terenu, korytowanie pod kostkę brukową, wykopy pod sieć wod-kan, elektryczną lub inne prace - zadzwoń. Tel. 698 969 256

Jakub Krzysztofik
Ul. Lipińskiego 135
38-500 Sanok
tel. 698 969 256
e-mail: jkuba11@tlen.pl
Justyna Nowak - Zakład Usług Leśnych
Firma świadczy usługi leśne, głównie: zrywka drewna, pozyskanie oraz również prace pielęgnacyjne i prace związane z ochroną lasu.

Justyna Nowak
ul. Przemysłowa 16/12
38-700 Ustrzyki Dolne
Bar "BIES" Ewelina Gryziecka
Bar "Bies" został założony z inicjatywy młodego przedsiębiorcy mającego na celu rozszerzanie lokalnego rynku pracy i własnych , osobistych planów życiowych . Bar jest miejscem spotkań lokalnej młodzieży i nie tylko. Oferuje szereg usług gastronomicznych , posiada koncesję na alkohol . Jest to miejsce gdzie każdy mile spędzi czas .

Ewelina Gryziecka
Hoczew 41
38-604 Hoczew
Mateusz Przygoda - Mateusz Przygoda "Parakurs"
Organizacja szkoleń z Pierwszej Pomocy, BLS+AED, i pokazów ratownictwa. Działamy równierz przy zabezpieczeniach medycznych imprez masowych, zawodów sportowych, basenów i stoków narciarskich.

Mateusz Przygoda
Skorodne 2,
38-713 Lutowiska
KOM: 723 895 551
TEL: 13 461 02 22
e-mail: mprzygoda@o2.pl
Alicja Szmyd-Krysiak - FIRMA USŁUGOWA " Na TIP-TOP"
Jesteśmy młodą i dynamiczną firmą, która profesjonalnie i w korzystnych cenach posprząta Państwa dom, mieszkanie, biuro; wyczyści tapicerkę, dywan oraz umyje okna... na tip-top!

Wszystkich Państwa poszukujących stałego/dorywczego serwisu porządkowo-czyszczącego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Regularne pranie dywanów, tapicerek zapewnia usunięcie wszelkich roztoczy, grzybów i innych bakterii, które wpływają negatywnie na nasze zdrowie.
Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalne środki czystości.

Alicja Szmyd-Krysiak
Strachocina 82
38-507 Jurowce
725-853-197
e-mail: na-tiptop@o2.pl
MIKETRAK Piotr Podkalicki
Firma zajmuje się ogólnie obróbką drewna liściastego bądź iglastego. Usługa ta może być prowadzona na miejscu lub u klienta. Zaletą tej usługi jest mobilność, cena i jakość usługi.
Ponadto firma oferuje impregnacje drewna lakierami, olejami i impregnatami do różnego rodzaju drewna po obróbce.

Piotr Podkalicki
Berezka 16
38-610 Polańczyk
669808429
e-mail: piotrex175@wp.pl
USŁUGI LEŚNE I BUDOWLANE Rafał Korżyk
Firma oferująca szeroki zakres usług dla różnych grup klientów. Usługi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie dzięki rzetelnej i ciężkiej pracy. Usługi oferowane przez firmę powiązane są z dwiema dziecinami : leśnictwem i budownictwem. Do oferowanych usług leśnych zaliczają się miedzy innymi: melioracje, pielęgnacje, sadzenie, zabezpieczanie upraw, czyszczenia i pozyskanie drewna. Do usług budowlanych natomiast zaliczają się: usługi remontowe i wykończeniowe.

Rafał Korżyk
Polana 40
38-709 Polana
726639109
rafkor92@interia.pl
Aksa Budownictwo
Firma działa w branży budowlanej. Cechą wyróżniającą firmę na rynku jest kompleksowość - połączenie usług kosztorysowych, budowlanych i wypożyczania sprzętu budowlanego.
  Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe sporządzanie kosztorysów na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej:
 • Przedmiary robót dla planowanych inwestycji
 • Kosztorysy inwestorskie
 • Kosztorysy ofertowe
 • Kosztorysy powykonawcze
 • Kosztorysy na potrzeby kredytu bankowego.
  Wykonujemy najbardziej popularne usługi budowlane:
 • Docieplanie budynków
 • Czyszczenie elewacji i kostki brukowej
 • Malowanie dużych powierzchni
 • Remonty i wykończenie budynków.

Firma prowadzi wypożyczalnię sprzętu budowlanego.

Aksana Nadkańska
Wańkowa 41
38-711 Ropienka
tel. 884 84 26 24
e-mail: aksabudownictwo@gmail.com
www.aksabudownictwo.pl
Klaudia Głuszko - PROJEKT44
PROJEKT44 FOTOGRAF + KAMERZYSTA Rozumiem, że ślub to wyjątkowe wydarzenie, czuję klimat tego dnia i staram się, by fotografie i filmy zachowały tę magię na zawsze. Oferuję w pełni profesjonalne usługi - filmowanie lustrzankami cyfrowymi i kamerą HD oraz fotografię pełnoklatkową. Realizuję zlecenia w całej Polsce. Klaudia Głuszko
ul. Basztowa 2
38-600 Lesko
tel. 667744415
e-mail: projekt44@ymail.com
www.facebook.com/projekt44fotowideo
Grzegorz Nędza - ElektroCNC
ElektroCNC jest firmą świadczącą usługi w zakresie napraw, konserwacji, modernizacji, projektowania oraz modyfikacji maszyn i urządzeń przemysłowych. Zajmujemy się także projektowaniem oraz kompleksowymi naprawami urządzeń elektronicznych, stosowanych we wszystkich dziedzinach przemysłu. Istnieje możliwość modyfikacji i adaptacji dla potrzeb klienta instniejących rozwiązań technicznych. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego. Grzegorz Nędza
Ul. Jana III Sobieskiego 21 pok. 103,
38-500 Sanok
Tel. 794 702 465
e-mail: nedza.grzegorz@gmail.com www.elektrocnc.pl
Kamila Majko - Studio Kamila Majko
Studio Kamila Majko to firma świadcząca usługi głownie w branży kreatywnej. Świeże spojrzenie, elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwolą na sprostanie najśmielszych oczekiwań klienta. Usługi skierowane są do szerokiego grona klientów.
  W naszej ofercie znajdą państwo m.in:
 • Fotografia okolicznościowa (śluby, komunie, eventy..)
 • Plenery (ślubne, narzeczeńskie..)
 • Sesje indywidualne/grupowe
 • Fotografia produktowa wraz z obróbką
 • Tworzenie klipów okolicznościowych
 • Tworzenie klipów promujących firmy/instytucje
 • Projektowanie graficzne
Kamila Majko
ul. Rataja 9
38-500 Sanok
tel: 726369565
e-mail: kamila.majko@gmail.com
www.kamilamajko.pl
Drewkop Kamil Zarzyczny
Firma Drewkop zajmuje się świadczeniem usług minikoparką oraz handlem drewnem opałowym. Świadczymy usługi w zakresie przygotowania terenu pod budowę, wykonywanie wykopów pod instalacje wodno kanalizacyjne, gazowe, elektryczne, równanie niwelowanie terenu. Moje usługi skierowane są głównie do ludzi którzy planują budowę domu oraz instytucji (szkół, przedszkoli itp.) Ze względu na sezonowość robót ziemnych oferuje tak że odśnieżnie.
W okresie jesienno zimowym oraz wczesno wiosennym zajmuje się handlem drewnem opałowym oraz jego dystrybucją.
Kamil Zarzyczny
Ul. Pospolita 4
38-540 Zagórz
tel. 668 102 778
e-mail kamilz_92@o2.pl
Firma ,,Czyścioszek" Angelika Różańska
Firma sprzątająca oferująca szeroki zakres usług dla różnych grup klientów. Usługi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie dzięki mojej rzetelnej i ciężkiej pracy oraz specjalistycznemu wielofunkcyjnemu sprzętowi.

W ofercie znajdują się między innymi takie usługi jak: pranie i czyszczenie wnętrza samochodu, pranie krzeseł wyściełanych, pranie foteli, narożników, wersalek, kanap, materacy; sprzątanie domów, mieszkań, biur; mycie okien szyb, mycie aut, pranie dywanów wykładzin, polerowanie aut z woskiem.
Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy.
Angelika Różańska
Czarna Górna 17
38-710 Czarna
693976031
andziakolom@wp.pl
The Film Potion Oskar Pospolitak
Od obiektywu do ekranu.
Firma prowadzi usługi od produkcji do postprodukcji film/tv.
Zapewniamy usługi produkcyjne i post-produkcji w rzeczywistym czasie odtwarzania w technologii 4K (UHD).
-Produkcja
-Conforming
-Montaż
-Specjalizujemy się w cyfrowej korekcji barwnej

Prace produkcyjne odbywają się na kamerze Black Magic Production Camera 4K. Postprodukcja odbywa się na DaVinci Resolve z 10bit REC.709 & DCI Monitorem poprzez karte Decklink, Panel koloryzacyjny AVID, całość pozwala na pracę z najwyższej jakości materiałem na rynku.
Oskar Pospolitak
Krzywa 5/40
38-500 Sanok
www.thefilmpotion.com

tel. 509390392
Aleksandra Otta - ZACHCIANKA
Działalność usługowo-handlowa na zasadzie przyczepy gastronomicznej skierowana do szerokiego grona klientów, zarówno miejscowych, jak i turystów, zainteresowanych możliwością szybkiej konsumpcji. Firma oferuje dania typu fast food, a także specjalność zakładu - pierogi kebabowe będące nowością na rynku. Aleksandra Otta
Bezmiechowa Górna 50C
38-600 Lesko
Tel: 663993085
Adrian Zapotoczny Zakład Stolarski "HEBLEM"
Jesteśmy nowo działającą firmą na rynku, która dba o jakość i dokładność wykonywanych usług. Staramy się by nasze wyroby były trwałe i służyły Państwu przez długie lata. Wdrążamy nowatorskie rozwiązania, uwzględniając trendy panujące na rynku. Oferujemy szybki czas realizacji zamówienia, korzystne ceny oraz montaż wykonanych produktów na życzenie klienta. Prowadzimy prace w drewnie oraz w materiałach drewnopochodnych. Wykonujemy produkty pod projekt klienta, z materiału własnego jak i powierzonego przez zleceniodawcę. Adrian Zapotoczny
Nowosiółki 93
38-604 Hoczew
tel. 883020255
e-mail: zakladheblem@gmail.com
www.heblem.pl
Jakub Goc- AlpinGo
AlpinGo to firma, która specjalizuję się w pracach wysokościowych takich jak: - Malowanie pokryć dachowych różnymi rodzajami farb
- Malowanie ścian budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
- Krycie dachów różnymi rodzajami pokryć
- Montaż elementów dachowych ( np. śniegołapy)
- Odśnieżanie dachów
Oferujemy fachowe doradztwo oraz rzetelne i sumienne wykonanie powierzonych prac.
Jakub Goc
Srogów Dolny 76
tel. 698 618 508
e-mail: kuba@alpinGo.pl
www.alpinGo.pl
Paula Ostrowska-Baran OŚRODEK TWÓRCZEGO ROZWOJU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "BYSTRZAK"
Ośrodek Twórczego Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży "BYSTRZAK" ma za zadanie budzić w dzieciach ciekawość otaczającym światem, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie. Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie.

NASZYM NAJWAŻNIEJSZYM ZADANIEM JEST SPRAWIĆ, ABY DZIECI POLUBIŁY MYŚLENIE I NIE BAŁY SIĘ STAWAĆ NAWET PRZED NAJTRUDNIEJSZYMI WYZWANIAMI.

ZAJĘCIA DLA DZIECI: - Tworzymy idealne warunki do uczenia się przez działanie, przeżywanie, odkrywanie.
- Animujemy do rozwiązywania problemów z pomocą metod aktywizujących.
- Wspólnie ćwiczymy wyobraźnię i odwołujemy się do niej.
- Systematycznie rozszerzamy wiedzę naszych uczestników, ośmielamy do zadawania pytań i zaspokajania ciekawości.
- Uczymy konstruktywnej współpracy i dobrej rywalizacji.
- Nie zapominamy jednak o tym, aby w czasie zajęć dzieci świetnie się bawiły.
Paula Ostrowska-Baran
ul. Kościuszki 58
38-500 Sanok
www.bystrzak-sanok.pl
SZTUKATERIA PRACOWNIA ARTYSTYCZNA KATARZYNA SYPUŁA
Sztukateria Pracownia Artystyczna - tworzymy biżuterię artystyczna, m.in: biżuterię ślubną oraz okolicznościowa (kolczyki, bransolety, komplety biżuterii). Wykonujemy również prace według indywidualnego projektu i kompozycji klienta. W naszej ofercie znajdują się także produkty z galanterii papierowej. Zajmujemy się ozdabianiem wszelkich przedmiotów dekoracyjnych. Staramy się aby wykonywane prace były niepowtarzalne oraz nadawały charakteru całej stylizacji lub aranżacji do których zostaną wykorzystane. Do każdego klienta podchodzimy z równym zaangażowaniem. Dbamy o estetykę wykonywanych prac. Powierzone zadania realizujemy solidnie i w umówionym terminie. Katarzyna Sypuła
Solina 29
38-610 Polańczyk
Tel. 721 456 554
e-mail: sztukateria.pracownia@gmail.com
www.isztukateria.pl
Firma handlowo- usługowa Małgorzata Wasylewicz
Firma świadczy usługi w zakresie:
Zagospodarowywania i utrzymywania terenów zieleni, w tym:
- koszenie, wertykulacja i aeracja trawników;
- cięcia pielęgnacyjne roślin, nawożenie, pielenie, opryski ochronne przeciw szkodnikom i chorobom grzybowym, sadzenie drzew i krzewów, cięcia artystyczne drzew i krzewów;
Sprzedaż kwiatów i krzewów ozdobnych, drzewek owocowych, odmian ziół oraz nawozów.
Sprzątania wewnątrz obiektów.
Odśnieżania powierzchni utwardzonych i chodników.
Małgorzata Wasylewicz
Średnia Wieś 107
38-604 Hoczew
tel. 783 086 691
e-mail: fhu-wasylewicz@wp.pl
Metamorfoza Kinga Tkacz
Salon kosmetyczny "Metamorfoza" cechuje się szeroką gamą usług. Wykonujemy zabiegi na twarz, ciało i paznokcie przy użyciu profesjonalnych kosmetyków z najwyższej półki. Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na najwyższym poziomie. Oferujemy karty stałego klienta, rabaty, bony upominkowe imienne, oraz dokumentację (zdjęcia zabiegów "przed i po" na życzenie klientki). Zapraszamy. Kinga Tkacz
Ul. Rynek 21,
38-700 Ustrzyki Dolne
tel. 733 377 660
e-mail: kingatkacz@gmail.com
www.facebook.com/metamorfozaustrzyki
Patrycja Rygiel - Studio kosmetyczne ASTERIA
Studio kosmetyczne ASTERIA powstało z myślą o nowoczesnych i zapracowanych kobietach oraz mężczyznach, ceniących dobry wygląd i samopoczucie, jako ważny czynnik przyczyniający się do kreowania wizerunku. W ofercie studia kosmetycznego można znaleźć zabiegi obejmujące kosmetykę twarzy i ciała, zagęszczanie i przedłużanie rzęs. Można wykonać makijaż okazjonalny lub dzienny oraz manicure i pedicure. Każdy zabieg, wykonany w gabinecie, jest nie tylko ucztą dla skóry, ale także dla zmysłów. Patrycja Rygiel
ul. Traugutta 11
38-500 Sanok
Tel.663-211-176
E-mail : kontakt@asteria-studio.pl
www.asteria-studio.pl
Dariusz Hubisz - Eko-Piana
Jako firma Eko-Piana świadczymy profesjonalne usługi natrysku piany poliuretanowej. Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach umożliwiających nam uzyskanie najlepszych parametrów, jakości oraz szybkości wykonania usługi.
Ta nowa metoda jest alternatywą dla powszechnie stosowanych metod ocieplenia jakimi są wełna mineralna, styropian czy też celuloza. Dzięki zastosowaniu ocieplenia pianą poliuretanową zaoszczędzamy nawet do 40% na rachunkach za energie danego obiektu.
Skorzystaj z materiału jakim jest Piana Poliuretanowa i ciesz się ciepłem zimą i chłodem latem w swoim domu. Ocieplamy Natryskowo Pianką Poliuretanową:
poddasza, dachy, stropy, stropodachy, podłogi, konstrukcje szkieletowe (domki letniskowe), domy drewniane, fundamenty, magazyny, hale, blaszaki i inne.
Dariusz Hubisz
38-604 Hoczew 153
Tel. 726960653
www.eko-piana.pl
Eko-Piana Facebook
Patrycja Mikołajczyk- LORD MUSIC
LORD MUSIC to firma, której głównym celem jest rozwój rynku muzycznego. Oferowane przez Nas usługi to nagłaśnianie imprez/festynów/koncertów, wynajem wyposażonej w instrumenty i sprzęt sali prób, nagrywanie utworów wraz z masteringiem oraz nauka gry na gitarze- klasycznej/elektrycznej/akustycznej/basowej/12strunowej, ukulele, perkusji.
Firma wynajmując salę prób umożliwia obcowanie z takimi instrumentami jak np. Fender Jazz Bass, Gibson SG, Fender Mustang.
DO nagłaśniania imprez posiadamy w sumie ok 2000wat, dzięki czemu możemy nagłośnić festyn/ impreze klubową do 300 osób.
Patrycja Mikołajczyk
ul. Korczaka 24
38-700 Ustrzyki Dolne
Tel. 691-189-818
E-mail: lordmusic.studio@gmail.com www.facebook.com/lordmusic.studio
Mariola Dziadzio - Victoria
Sklep odzieżowy przeznaczony dla nowoczesnych kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zapewnia potrzeby wygodnego a zarazem modnego sposobu ubierania się. Nieustanne poszerzanie oferty produktowej, wprowadzanie nowych trendów będących odpowiedzią na zapotrzebowanie z Państwa strony. Zawsze na czasie o przyziemnych cenach. Mariola Dziadzio
Pl. Pułaskiego 5
38-600 Lesko
Tel. 693256670
E-mail: Abuelo0905@interia.pl
Victoria-shop
Maria Składoń - Kawiarnia Muza
Nowość w pobliskim rynku. Powrót do wspomnień klientów, gdzie przy szeregu złączonych stołów, poczęstunku biesiadnym, akordeonie, gitarze i wspólnych śpiewach znów zabłyśnie im w oczach iskra młodych lat. Wieczorki przy zespole muzycznym, karaoke, literacko-poetyckie przy lampce dobrego wina, zaletą tych usług jest ich "wyjątkowość".
Czy będziecie dalej szukali nowych miejsc? Z obserwacji otoczenia wnioskuje, że zawsze każdy wraca w to jedno urocze miejsce, przez co grono zachwyconych klientów wciąż rośnie.
Maria Składoń
Polańczyk
Ul. Zdrojowa 16
S.U. Solinka
Tel . 883-973-524 www.polanczykzklasa.bieszczady.pl
www.facebook.com/KawiarniaMuza
Paweł Zakrzewski - Mobilne Studio Filmowe "Black Box"
Studio Filmowe "Black Box" to firma, której misją jest tworzenie niepowtarzalnych obrazów filmowych najwyższej jakości i z najwyższą dozą pomysłowości oraz staranności. Świadczymy szeroką gamę usług wideo - od obsługi imprez okolicznościowych, poprzez realizację teledysków muzycznych filmów promocyjnych i reklamowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, a przede wszystkim zaangażowaniu i pasji firma jest w stanie stworzyć realizacje filmowe na długo zapadające w pamięć. Jednym z aspektów wyróżniających "Black Box" od innych tego typu firm jest możliwość filmowania z powietrza. Firma dodatkowo zajmuje się montażem/koloryzowaniem/edycją prywatnych nagrań wideo oraz przegrywaniem starych nagrań z kaset VHS na DVD.Paweł Zakrzewski
Ul. Cerkiewna 8/7,
38-500 Sanok
Tel. 601 336 005
Jarosław Stach - "CNC-ART"
CNC-ART jest firmą świadczącą usługi frezowania 3D, grawerowania oraz wycinania dowolnych kształtów w drewnie, materiałach drewnopochodnych, tworzywach sztucznych oraz metalach kolorowych. Podstawą działalności firmy jest produkcja Szyldów reklamowych oraz Liter przestrzennych. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Jarosław Stach
Olchowa 66,
38-516 Tarnawa Dolna
Tel. 533580535
stachu1502@interia.pl
http://cnc-art.pl/
Paulina Podkalicka - Decobrand
Firma zajmuje się profesjonalnym znakowaniem odzieży technikami haftu komputerowego oraz termotransferu. W swoim parku maszynowym posiadamy 6-cio igłową hafciarkę komputerową BROTHER oraz prasę termotransferową. Nasz sprzęt pozawala na wykonywanie usług, które cechują wysoka jakość, szybkość oraz konkurencyjność. Paulina Podkalicka
Łukawica 30
38-600 Lesko
Tel. 782 286 093
paula.podkalicka@gmail.com
http://www.decobrand.pl/
Wioletta Szczepanik- Beaute Magnetique
Salon Kosmetologii Estetycznej i Stylizacji Paznokci powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wiedza, doświadczenie oraz pasja pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych, oczyszczających, odmładzających, laseroterapię jak również pielęgnacje dłoni i stóp. Posiadamy wykwalifikowany personel, który indywidualnie dobierze program pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także pomoże w wyborze odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Wioletta Szczepanik
Franciszkańska 5/1
38-500 Sanok
Tel. 883-878-038
https://www.facebook.com/bmbeautemagnetique?fref=ts
KAMILA WANAT ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI "KAMILA"
Zakład Fryzjerski "KAMILA" znajduję się , w samym centrum Baligrodu. Charakteryzuje się wysoką jakością sprzętu jak i wykonywanych usług oraz konkurencyjnymi cenami . Wykonujemy takie usługi jak:
-PA na włosy (regeneracja zniszczonych włosów)
-strzyżenia damskie ,męskie
-farbowanie i balejaże
-trwałą ondulacje i styling
-czesania okolicznościowe .
Oferujemy miła i fachową obsługę.
Kamila Wanat
ul. Jana Duplaka 7
38-606 Baligród
Tel. 781018689
kamilawanat@o2.pl
Krzysztof Rybczak- Eko-podłoga
Zajmujemy się pracami parkieciarskimi tj: układanie parkietów oraz desek gotowych bądź surowych, bezpyłowe cyklinowanie, polerowanie, lakierowanie, olejowanie, barwienie podłóg drewnianych, montaż listew i cokołów, renowacja schodów. Działając na rynku sanockim, przez kilka lat wzbogaciliśmy się o bagaż doświadczeń i profesjonalizm. Przez cały okres istnienia firmy ułożyliśmy i odnowiliśmy tysiące metrów powierzchni podłóg drewnianych. Nasze duże doświadczenie i najwyższej klasy sprzęt takich firm jak lagler czy festool pozwalają nam na wykonywanie usług skomplikowanych i wymagających większej jakości i dokładności. Cenimy sobie dbałość o szczegóły i uszanowanie prac wykonanych wcześniej przez inne ekipy. Prace wykonujemy na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych jako podwykonawcy. Zapraszamy do współpracy. Krzysztof Rybczak
Eko-podłoga
Łukowe 56
38-516 Tarnawa Dolna
Tel.730083117
Mail.krzyrybcz@gmail.com
Denis Demkowicz - D&D Dach i Dom
"D&D Dach i Dom" to firma, zajmująca się wykonywaniem usług ciesielsko-dekarskich. Oferuje fachowe doradztwo oraz rzetelne i sumienne wykonanie powierzonych prac. Zajmuje się kompleksową obsługą dachu polegającą głównie na montażu konstrukcji i pokryć dachowych, pełnych obróbkach blacharskich, zainstalowaniu rynien, rur spustowych oraz zamocowaniu śniegołapów, ale również czyszczeniem, myciem i malowaniem dachów. Podejmuje się wykonania nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych czy też montażowych, oraz wykończenia poddaszy. Usługi świadczy na nowo powstałych budynkach mieszkalnych czy też przemysłowych, oraz na już oddanych do użytku. Denis Demkowicz
Ul. Szklana 3
38-500 Sanok
Tel. 609951095
E-mail: demkowiczdenis@gmail.com
http://www.dachidom.pl/
Damian Biskup "AUTO USŁUGI" Mechanika i diagnostyka samochodowa
Firma świadczy profesjonalne usługi naprawy pojazdów. W wachlarz naszych usług wchodzą m.in.: naprawy bieżące (okresowe wymiany olejów i płynów eksploatacyjnych, wymiany filtrów, wymiana i naprawa układów hamulcowych oraz kierowniczych, itp), naprawy układów jezdnych, diagnostyka samochodowa, naprawy silników i skrzyń biegów oraz naprawa i wymiana opon. Damian Biskup
Tyrawa Wołoska 76
Tel. 533090860
R-mail: db.93@wp.pl
Gabinet Fizjoterapii ARS MEDICA Magdalena Uzdejczyk
Gabinet Fizjoterapii ARS MEDICA Magdalena Uzdejczyk to prywatny gabinet świadczący usługi z zakresu masażu, kinezyterapii, fizykoterapii oraz zabiegów pielęgnacyjnych. To placówka zajmująca się nie tylko leczeniem, ale również zapewniająca relaks, odpoczynek i regenerację ciała i umysłu. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego zawsze staramy się otoczyć Go szczególną opieką. Nowoczesny, wyspecjalizowany sprzęt, a także szeroki wachlarz usług sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu oraz osiągać bardzo dobre wyniki terapii. Wykwalifikowany personel, miła atmosfera, relaksująca muzyka. Podaruj sobie odrobinę luksusu, na który Cię stać.

Zapraszamy do Gabinetu Fizjoterapii ARS MEDICA Magdalena Uzdejczyk.
Magdalena Uzdejczyk
Ul. Unii Brzeskiej 34
38-600 Lesko
Tel 782-497-697
E-mail: ars.medica.lesko@interia.pl www.facebook.com/ars.medica.lesko?ref=hl
Michał Konik - Zakład Usług Leśnych "Nottingham Forest"
W ramach działalności gospodarczej wykonujemy usługi leśne, takie jak:
- zrywka - zwożenie z lasu, układanie na placach drewna stosowego oraz dłużycy;
- sadzenie i pielęgnacja drzew - sadzenie drzew w lesie, przycinanie, obcinanie konarów;
- usługi związane z uporządkowaniem terenu - porządkowanie terenów po wycince;
- ciecie drewna - cięcie drewna na tzw. metrówki, układanie w stosy;
- malowanie drzewek - malowanie czubków małych drzewek;
Moja działalność gospodarcza charakteryzuje się specjalistycznym zapalaczem technicznym, pozwalającym sprawnie działać w trudnych, górskich warunkach. Dodatkowym jej atutem jest bliskość lasu od siedziby firmy.
Michał Konik
Teleśnica Oszwarowa 16
38-700 Ustrzyki Dolne
Tel. 536164536
michal.konik.praca@gmail.com
P.P.H.U METAL-PLAST PAWEŁ REBIDAS
Pomysł na tego typu działalność wziął się z braku na lokalnym rynku firmy która by świadczyła usługi dla rolników oraz właścicieli ZUL. Firma głównie zajmuje się produkcją stanowisk oraz wygrodzeń dla zwierząt hodowlanych, osprzętu do prac leśnych, pługów do odśnieżania do różnego rodzaju pojazdów począwszy od mini traktorków ogrodniczych po ciężki sprzęt pracujący przy utrzymaniu dróg publicznych . Dodatkowo firma świadczy usługi spawalnicze , cięcie plazmą , oraz toczenie. PAWEŁ REBIDAS
HOSZOWCZYK 4
38-700 USTRZYKI DOLNE
www.facebook.com/pphu.metalplast
"WILCZE JADŁO" KINGA JULIA WILK
Jesteś głodny jak wilk? I akurat w Bieszczadach? Zajrzyj do nas! "wilcze jadło" jest firmą działającą w branży gastronomicznej. Świadczymy usługi żywieniowe dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Głównym celem naszej działalności jest przybliżenie klientom, tradycyjnej kuchni bieszczadzkiej. Nasza oferta jest wzbogacona o możliwość zapoznania się z pracą twórczą artystów bieszczadzkich, podczas spotkań plenerowych przy ognisku. Świadczymy usługi przez cały rok, organizujemy kameralne przyjęcia rodzinne i imprezy okolicznościowe - dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, ceny produktów - usług jakie świadczymy są konkurencyjne, a jedzenia bardzo smaczne. Dodatkowo organizujemy na specjalne życzenie klientów wycieczki turystyczno - krajoznawcze z przewodnikiem po Bieszczadach, współpracujemy z wieloma obiektami branży hotelarsko turystycznej, jesteśmy w stanie zapewnić nocleg wraz z całodziennym wyżywieniem. Ofertę kierujemy do wszystkich osób, bez względu na przedział wiekowy, a szeroka gama usług jakie świadczymy oraz znakomite położenie zachęca do przyjazdu w Bieszczady.
Zapraszamy!
Kinga Julia Wilk
Górzanka 42,
38-610 Polańczyk
Tel. 733272188
www.wilczejadlo.pl
Bartosz Karnas BKGarden
Firma BKGarden wykonuje między innymi:
-koszenie posesji
-pielęgnacja terenów zielonych
-odchwaszczanie i grabienie posesji
-przycinanie drzewek i krzewów
-odśnieżanie chodników, parkingów i posesji
-sprzątanie pensjonatów i hoteli
Prace wykonywane są tanio, szybko i solidnie
Bartosz Karnas
Krzywe 9,
38-607 Cisna
Tel. 799144434
E-mail: bartek.karnas@op.pl

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
© 2013 Bieszczadzka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.